Кількість
|
Вартість
|
||
|
Володар Токіо - це весела, нескладна та динамічна настільна гра, в якій ви будете грати за монстра, прагнучого знищити мегаполіс та всіх інших монстрів-конкурентів. Гру створив у 2011 році геймдизайнер Річард Ґарфілд, відомий за такими іграми, як «King of New York», «Magic: The Gathering», «KeyForge», «Mind Bug. Химерія: Перший контакт» та «Королівство кроликів (Bunny Kingdom)». Залишаючись популярною протягом більш ніж десяти років, «King of Tokyo» отримала безліч винагород та відзнак на міжнародних конкурсах, серед яких "2012 Golden Geek – найкраща партійна гра", "2012 Golden Geek – найкраща сімейна настільна гра", "2012 Golden Geek – найкраща дитяча гра", "Переможець гри року Gra Roku 2014 року" та багато інших.
Опис настільної гри Володар Токіо (King of Tokyo)
Події гри розгортаються в багатостраждальному Токіо, який неодноразово намагалася знищити Годзіла та її "друзі". Цього разу різноманітні велетенські монстри, прибульці та роботи вирішили пограти в "царя гори", знищуючи один одного та змагаючись, хто кращий майстер у руйнуванні великих міст. Переможцем стане той, хто отримає 20 переможних очок або залишиться єдиним живим монстром у грі.
Процес гри
Від 2 до 6 гравців під час партій здебільшого будуть кидати шість кубиків та виконувати дії, які випали на гранях. Під час свого ходу перекидати кубики можливо до трьох разів, при цьому зберігаючи результати, які вам підходять. Вони мають чотири різноманітні грані з особливими діями:
- Цифри від 1 до 3 дають змогу отримати переможні очки, але для цього потрібно, щоб принаймні три кубики були з однаковими результатами.
- Сердце виліковує одну рану за кожен символ. Знаходячись в Токіо, застосовувати цю дію неможна - доведеться втікати з міста. Як тільки здоровʼя опускається до нуля, гравець вибуває з гри.
- Символ енергії дає прозорі кубики, за які наприкінці ходу можна купити особливі карти. Для цього потрібно витратити стільки кубиків, скільки коштує карта, та виконати те, що на ній написано.
- Символ лапи - це атака, яка наносить одну рану іншим гравцям. Знаходячись в місті, урон отримують всі монстри поза Токіо, і навпаки.
У самому Токіо може знаходитись лише один монстр, але потрапити туди стає можливим тільки за умови, що воно порожнє. Як тільки ви переміщуєте туди свою фігурку, то одразу отримуєте одне переможне очко. А якщо змогли протриматись до початку свого наступного ходу, отримуєте два очки. З міста можна втекти під час свого ходу або отримавши урон від іншого гравця, але рана має бути завдана символом лапи на кубику, а не картою.
Радимо також подивитися відеоправила в розділі "Відео" та, за бажанням, детальніше й з малюнками ознайомитися з правилами у форматі PDF у розділі "Файли".
І наостанок
Це без перебільшення легендарна гра з крутими ілюстраціями, яка дає змогу з головою поринути в азартні кубометні баталії всією сімʼєю або компанією друзів. Легкі правила дозволяють залучати дітей навіть з шести років, але варто памʼятати, що це все ж таки досить конфліктна гра. Також Півник Галу радить трошити Токіо компанією принаймні від 3 гравців, щоб у повному обсязі відчути присмак веселої боротьби за "царя гори".