Кількість
|
Вартість
|
||
|
Пам’ять ваших бабусь і дідусів уже не та, що колись. Деякі з їхніх найцінніших спогадів потроху зникають. Ви рушаєте на пошуки цих спогадів у паперовому човнику й мандруватимете поміж хмарами, щоб допомогти рідним згадати гарні часи.
Мандруйте з хмари на хмару, викладаючи фрагменти спогадів у правильному порядку (від 1 до 6), щоб відновити пам’ять і перемогти у грі.
Опис настільної гри "Спогади в небі"
Це сімейна настільна гра з простими правилами та милими ілюстраціями, яка допомагає тренувати пам'ять. Призначена для дітей від 5 років і дорослих. Кожна партія не буде схожа на попередню, адже 48 плиток хмар щоразу навмання розкладаються по 1 у кожну локацію поля неба. Більше того, серед усіх плиток хмар 16 мають магніти, що робить процес гри унікальним.
Як грати в гру "Спогади в небі"?
Вибравши човник свого кольору (фішку гравця), зібравши поле та виклавши навмання плитки хмар, від 2 до 4 гравців ходитимуть по черзі, починаючи з першого гравця і далі за годинниковою стрілкою.
Мета гри — подорожувати до пронумерованих квадратів спогадів свого кольору на краях поля неба, щоб отримати відповідні карти спогадів. Гравці повинні переміщуватися у порядку зростання номерів: спочатку квадрат 1, потім 2, і так далі до квадрата 6.
Особливості переміщення човника
У грі немає кубиків, тому під час свого ходу можна перемістити човник на будь-яку сусідню плитку хмари або квадрат спогадів, але основа човника має обов'язково торкатися плитки хмари. Є кілька правил під час мандрівок у спогадах:
- Човник не можна переміщувати по діагоналі.
- Якщо гравець переміщує човник на плитку хмари, уже зайняту іншим гравцем, то човник переміщається по прямій лінії через зайняту плитку на наступну плитку хмари або квадрат спогадів свого кольору.
Човник переміщується, поки не станеться одна з таких ситуацій:
- Якщо човник примагнітився до плитки, гравець потрапляє у прогалину в пам’яті й залишається на цій плитці хмари до наступного ходу.
- Якщо човник досяг квадрата спогадів свого кольору, гравець бере верхню карту зі свого стосу й кладе її перед собою, щоб відновити пам’ять. Номери карти та квадрата повинні збігатися. Не можна переміщуватися на квадрати спогадів інших гравців.
Коли гравець більше не може переміщувати свій човник, хід передається наступному. Той, хто першим отримає шосту карту спогадів, негайно перемагає в грі.
Створення власних карт
У коробці з грою є 4 чисті аркуші, які можна використовувати для додавання власного стилю. Намалюйте власні спогади олівцями, фломастерами чи фарбами (почекайте, поки висохнуть), або приклейте фото. Після цього розріжте аркуш по пунктирних лініях на 6 карт.
Таким чином, ви матимете власні 24 карти спогадів, якими можна замінити базові карти з гри.
Радимо подивитися відеоправила в розділі "Відео" та, за бажанням, детально ознайомитися з правилами у форматі PDF у розділі "Файли".
І наостанок
Настільна гра "Спогади в небі" (Memories in the Sky) легко залучає дітей до ігрового процесу. Півник Галу впевнений, що ця гра не лише тренує пам'ять, а й надає можливість створювати власні спогади для гри, що робить її особливою навіть через деякий час у майбутньому.
А якщо вам подобаються ігри з чудовими ілюстраціями, спробуйте "Діксіт" — без перебільшення, найкращу гру на асоціації!