Кількість
|
Вартість
|
||
|
У місцевому лісі вирує життя: тварини снують галявинами у пошуках їстівних рослин та комах. Комусь подобається ховатися в кронах, тоді як інші воліють пишний підлісок і почуваються затишно лише під покровом дерев.
Опис настільної гри Лісова метушня (Forest Shuffle)
Вам належить створити екологічно збалансоване середовище для лісової флори та фауни. Висаджуючи дерева, ви зможете забезпечити процвітання всіляким тваринам, рослинам та грибам. Але щоб набрати найбільше очок, вам доведеться приділити увагу їхнім перевагам: деяким тваринам потрібна присутність родинних видів; іншим знадобляться певні житла або джерела їжі.
Процес гри
На початку партії кожен гравець має по шість карток, на яких зображені різного виду дерева або мешканця лісу — рослини, гриби та тварини. Картки мешканців розділені на дві частини, вертикально чи горизонтально. На кожній із сторін зображені різні представники лісової флори та фауни.
У свій хід гравець може взяти в руку дві нові картки — випадкові з колоди або викладені у відкриту галявину. Або можна зіграти собі картку з руки, заплативши її вартість. У лівому верхньому кутку кожної картки вказано її ціну — саме стільки карток потрібно додатково скинути з руки, а точніше, викласти на галявину, щоб посадити у своєму лісі нове дерево або заселити тварину.
Дерево — це основа лісу, тому всі мешканці обов'язково селяться навколо нього. Розігруючи картку з твариною або рослиною, виберіть потрібну вам сторону, а іншу підкладіть під одне з дерев у вашому лісі так, щоб залишився видно тільки мешканець, який вас цікавить. Таким чином, навколо одного дерева може перебувати до чотирьох мешканців — зверху, знизу, ліворуч та праворуч від картки.
Альтернативно можна зіграти будь-яку картку горилиць — на ній зображений саджанець. Така картка нічого не варта, до неї точно так само можна підселяти різних мешканців, але ні до якого виду дерев цей саджанець не належить.
Розігруючи картку, ви можете застосувати вказаний на ній ефект або отримати бонус, якщо сплатили її вартість картками того ж виду (кольору). Наприклад, за допомогою них можна добрати або безкоштовно розміщувати картки, робити додаткові ходи і, звичайно ж, отримувати переможні очки за збір комбінацій.
Під час підготовки до гри в нижню частину колоди замішуються три картки зими. Як тільки буде відкрито третю з них, гра негайно закінчується, і починається підрахунок переможних очок. Гравець, який набрав найбільше, оголошується переможцем.
Чи росте у вашому лісі лише один або два види дерев, а населятимуть його тільки зайці та милі співочі птахи? Чи в ньому можна знайти всілякі види тварин і рослин? Чи живуть у цьому лісі хижаки, чи ростуть гриби? Все залежить лише від вашого вибору.