Кількість
|
Вартість
|
||
|
Мірний стукіт коліс, стовпи, що проносяться за вікном, чай із філіжанки… Подорож поїздом – це завжди пригода. Тим більше, якщо шлях проходить через найкрасивіші міста Старого Світу. Настільна гра «Квиток на поїзд: Європа» не залишить байдужим жодного затятого мандрівника. Чого варте одне тільки ігрове поле, що є картою Європи початку XX століття!
Гра, яка сподобається всім
Чи існує гра, в яку з однаковим інтересом гратимуть дорослі та діти, поціновувачи складних стратегій та ті, хто ще тільки знайомиться зі світом настільних ігор? Існує, і як Ви вже здогадалися, це саме «Квиток на поїзд»! Правила гри дуже прості і пояснюються лише за кілька хвилин. У свій хід гравець або бере зі столу в руку картки з вагонами, або будує переїзд між двома сусідніми містами, скидаючи кілька вагонів одного кольору. Справді легко, чи не так?
А які шляхи мені будувати?
Кожен гравець має кілька карт маршрутів, які бачить тільки він. На кожній такій карті назви двох міст, які йому потрібно з'єднати залізничними коліями для того, щоб здобути переможні очки. Ось тут і починається боротьба розумів, тактик та психологій… Як побудувати свій маршрут і не дати це зробити суперникам? Переїзди між якими містами потрібно зайняти насамперед? Втім, у «Квиток на поїзд: Європа» можна грати і мирно, не заважаючи іншим гравцям, а навпаки, допомагаючи їм. Такий варіант чудово підходить для гри з дітьми, які, до речі, будуть у захваті від чудово виконаних різнокольорових вагончиків.