Кількість
|
Вартість
|
||
|
"Качконіс" — це кооперативний патігейм із простими правилами та швидким геймплеєм, у якому потрібно знайти загаданий іменник, використовуючи карти прикметників як підказки.
Автор гри передбачив цілих три режими складності для залучення новачків і для досвідчених гравців у настільну гру "Качконіс".
Режим «Коала»
Це найпростіший режим. Перед початком гри потрібно покласти ігрове поле в центр столу, а біля нього розмістіть долілиць вісім карт чисел.
Один гравець стає Провідником, а інші набувають ролі Туристів. Провідник бере колоду карт із цифрами від 1 до 8, тасує її та витягує одну карту, показуючи число на ній усім іншим. Саме слово, що знаходиться на полі під цією цифрою, він має відгадати. Туристи отримують по вісім карток із прикметниками.
Першим починає гравець зліва від Провідника. Він вибирає одну карту з руки, яка, на його погляд, найбільше характеризує потрібне слово. Після цього Провідник може виключити до двох карт на ігровому полі.
Якщо потрібне слово залишилося на столі, гравці продовжують раунд. Наступний Турист вибирає картку. Якщо йому здається, що жодна з карт на руці не підходить, він може пасувати. Однак наступний за ним гравець буде зобов'язаний зіграти.
Якщо Провідник виключив слово до його розгадки, гравці разом програють.
Режим «Динго»
Якщо перший режим, де потрібно знайти чотири слова, занадто легкий, то в цьому варіанті запропоновано під час підготовки покласти в запас стільки карт іменників, скільки хочете. Гра проходить за базовими правилами, але не закінчується після чотирьох раундів. Натомість візьміть нову карту іменника з запасу й грайте, поки (зрештою) не програєте раунд.
Режим «Сідней»
Провідниками вибирають трьох гравців, решта стають Туристами. Карти прикметників роздають лише кожному з Провідників, а не Туристам. Як і в режимі «Коала», один Провідник вибере карту прикметника, щоб допомогти Туристам знайти загаданий іменник. Наприкінці раунду виберіть трьох нових Провідників та скиньте всі карти прикметників. Також цей режим можна поєднувати з режимом «Динго».
Радимо також переглянути відеоправила в розділі "Відео" та, за бажанням, детальніше й з малюнками ознайомитися з правилами у форматі PDF у розділі "Файли".
І наостанок
Півник Галу радить мати в колекції веселу настільну гру для компанії "Качконіс" (Platypus) на випадок вечірок і сімейних посиденьок.
Також радимо спробувати найкращу гру для вечірок 2019 року з легкими правилами та унікальним механізмом - настільну гру "Довжина Хвилі" (Wavelength).