Кількість
|
Вартість
|
||
|
"Усім встати! Суд йде! – оголосив секретар. – Слухається справа "Новаленд проти Гая Джонсона". Цивільний позов №1:11-00028." Прокурор налаштований серйозно: "Я знаю, що Гай Джонсон винний, і моє завдання довести це присяжним!"
Гра Голоси в моїй голові (Voices In My Head)
"Голоси в моїй голові" - це настільна гра для компанії від 3 до 6 осіб з асиметричними таємними ролями. Ну, або майже таємними, адже один із гравців бере на себе роль прокурора, чиїм завданням є довести провину Гая Джонсона, у той час як інші гравці виступають голосами в голові підсудного, і кожен із голосів має свою мету, про яку крім самого гравця не знає ніхто.
Процес гри
Спочатку гравці одержують карти ролей, в яких міститься мета, яку вони повинні досягти до кінця гри, щоб перемогти. Переможців може бути кілька, у тому числі разом із прокурором, мета якого завжди незмінна – сховати Гая Джонсона за ґрати.
Ігрове поле є різними галузями мозку Гая, за контроль над якими гравці будуть боротися, переміщуючи на них свої жетони впливу (у тому числі й прокурор). Так вони зможуть впливати на присяжних і перебіг судового процесу загалом. Гра триває 8 раундів, після чого засідання закінчується та зачитується карта вироку.
Прокурор має ширму, за якою він від інших гравців приховує карти суду. Вони містять невеликий текст судового процесу з кількома варіантами розвитку подій, а також символи галузей мозку, які відповідають за ухвалення рішення конкретної карти. Спочатку прокурор обирає карту суду, яку розігруватиме, але не зачитує текст із неї, а потім називає гравцям, символи яких галузей мозку на ній вказані.
Коли всі гравці пересунули свої жетони контролю, прокурор зачитує текст із обраної карти суду. Ці карти дозволяють впливати на присяжних, викладаючи на них жетони винності чи невинності. Як правило, цю дію може виконати той, хто контролює певну ділянку мозку. Контроль визначається сумарним значенням всіх жетонів контролю гравця у вибраній області. Після розіграшу карта суду вирушає на скидання, а прокурор добирає нову. За його ширмою завжди лежить 3 відкриті карти, з яких він вибирає яку розіграти.
Як уже було сказано десь на початку, переможців може бути кілька. Кожен голос у голові Гая має свою особисту мету, наприклад, контролювати більше всіх областей мозку, і щоб Гай був звинувачений у злочині. А може взагалі не мати жетонів контролю на кінець гри, і щоб Гая виправдали.